Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego
wtorek, 11 kwiecień 2017 18:55

warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne u "maluszków"

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego tez, aby w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera, w dniu 6 kwietnia, w godzinach popłudniowych odbyły się w grupie "maluszków" warsztaty wielkanocne. Rozpoczęliśmy je wspólną nauką piosenki o pisankach, które są motywem przewodnim tych świąt. Następnie przy dźwiękach świątecznych piosenek tworzyliśmy pisanki z wykorzystaniem nietypowych materiałów - chusteczek szyfonowych, woreczków i szarf gimnastycznych. Wszyscy wykazali się duża kreatywnością i inwencją twórczą. Potem z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych wykonywaliśmy wielkanocne dekoracje - koszyczki z pisankami, wesołe kurczaczki, baranki i zajączki. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim obecnym na warsztatach dzieciom i rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Wychowawczynie z "maluszków"

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć