Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego
środa, 19 kwiecień 2017 22:04

Spotkanie z fizjoterapeutką

„Zdrowe plecy, proste nóżki nie chodzimy jak kaczuszki” – spotkanie z fizjoterapeutką

W dniu 19 kwietnia, w ramach ciekawych zawodów rodziców, grupę IV odwiedziła mama Kubusia L. Pani Agnieszka z zawodu fizjoterapeutka wyjaśniła dzieciom na czym polega jej praca. Dowiedzieliśmy się, że mama pomaga osobom, które mają kłopoty z poruszaniem się, i takim, które nie mogą chodzić, często są na wózkach inwalidzkich. Dużo radości sprawiła wszystkim gimnastyka  korekcyjna poprowadzona przez specjalistę. Pani Agnieszka w przystępny sposób zachęciła dzieci do wykonywania ćwiczeń przeciwko płaskostopiu, wzmacniające stopy oraz poprawiające sprawność ruchową. Dziękujemy za przygotowanie ciekawych zajęć oraz za to, że znalazła czas na spotkanie z nami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć