Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 1 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzą: Dziś jest Wszystkich Świętych
sobota, 29 kwiecień 2017 22:41

Suchedniowska Wiosna Teatralna "Maskarada 2017"

Zwycięzcy Suchedniowskiej Wiosny Teatralnej 

28 kwietnia grupa dzieci z oddziału III i IV wystąpiła podczas XIX Suchedniowskiej Wiosny Teatralnej organizowanej przez SOK „Kuźnica”.  W imprezie „Maskarada 2017”  wzięło udział 5 zespołów: „Przedszkolandia”,„Zadziwiające Zerówki ZZ” w Ostojowa, „Kafelek” z Domu Kultury w Małogoszczy oraz działające przy SOK „Kuźnica” „Oś-ki I” i „Oś-ki II”.

W tym roku jednym z warunków organizatora  było przygotowanie spektaklu na dowolny temat zawierający wątek miłości. Przedszkolaki wystąpiły z przedstawieniem „Mała syrenka”, w którym  miłość pokazana została w różnym wymiarze: jako miłość króla mórz do Arielki, miłość syren do swojej najdroższej siostry oraz główny wątek - miłość syreny do człowieka – księcia. Wspaniała gra aktorów na prawdziwej scenie, muzyka, scenografia, gra świateł i bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę wszystkich zgromadzonych na widowni, a także wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt i łzy wzruszenia. Grupę „Przedszkolandia” przygotowały: Anna Dziób, Monika Kamionka, Małgorzata Nowak i Magdalena Biskup. Małych artystów dopingowała również wspaniała publiczność, rodzice, babcie, dziadkowie oraz zaproszeni goście. Cieszymy się, że jury w składzie: Anna Paluch i Zenon Juchniewicz tytuł Laureata tegorocznej Maskarady 2017 postanowiło przyznać naszym przedszkolakom. Brawo dla artystów!  
Główną nagrodą jest sfinansowanie wycieczki autokarowej do 300 km przez SOK „Kuźnica”. Ponadto Maja Jorż za rolę Wiedźmy Morskiej otrzymała indywidualne wyróżnienie.
Szczególne podziękowania należą się mamie Igi S. - pani Kasi Jedynak za uszycie fantastycznych strojów dla syren i ośmiornic oraz mamie Michała K. - pani Sylwii Kuszewskiej za namalowanie pięknego statku. Gorące podziękowania składamy również rodzicom i sponsorom,  którzy wspierali, pomagali przed i w dniu  konkursu a także  przygotowali rekwizyty i stroje do występu. Dziękujemy również obsłudze naszego przedszkola za włożoną pracę w przygotowania do spektaklu.
Wspaniałym aktorom gratulujemy talentów i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć