Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora
sobota, 03 czerwiec 2017 20:23

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Mama, Tato - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, wierności i przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. Rodzice! To jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze niczym niezmącone, wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność dla swoich ukochanych rodziców. Aby podziękować symbolicznie swoim kochanym Rodzicom, przedszkolaki pod okiem swoich pań pilnie przygotowywały się do Dnia Rodziny. I chociaż mama obchodzi swoje święto 26 maja, a tata 23 czerwca, my zawsze łączymy je w jedną całość. I w tym roku obchodziliśmy je 30 i 31 maja. Swoje umiejętności wokalno – recytatorskie i taneczne dzieci zaprezentowały w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica”. Tradycją już stało się, iż tego dnia nasi Goście oglądają przedstawienie w wykonaniu najstarszych przedszkolaków. W tym roku nie mogło być inaczej i pierwszym punktem programu była „Mała Syrenka”, której to premiera miała miejsce w kwietniu podczas XIX Wiosny Teatralnej. Następnie przyszedł czas na występy dzieci z innych grup. Były piękne piosenki i wierszyki nawiązujące tematycznie do mamy i taty, jak również układy taneczne. Niejednemu zakręciła się ze wzruszenia łezka w oku, kiedy ujrzał swoją pociechę dumnie stojącą na ogromnej scenie. Na zakończenie każde dziecko wręczyło swoim Rodzicom samodzielnie wykonany upominek oraz zaśpiewało tradycyjne „100 lat”. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć