Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
niedziela, 04 czerwiec 2017 20:57

Nocka w przedszkolu

Nocka w przedszkolu!

„Nocka w przedszkolu” to wielka przygoda i test na samodzielność, którą przeszły dzieci z grupy III i IV  Przedszkola Samorządowego w Suchedniowie. W piątkowy wieczór dzieci pełne werwy i zapału, wybierały w sali miejsce do spania i bez problemu pożegnały rodziców. Wieczór rozpoczął się od złożenia przysięgi dotyczącej „dzielnego przedszkolaka”. Następnie wspólna dyskoteka w piżamach  przy znanych i lubianych utworach przeplatana zabawami: chłopcy rozegrali mecz a dziewczynki zatańczyły jak prawdziwe chiliderki. Wielkich emocji i śmiechu przyniosła bitwa na poduszki. Kolejnym punktem były podchody ciemnymi korytarzami przedszkola i szukanie ukrytego skarbu – własnych przytulanek.  Na koniec wspaniałego wieczoru dzieci przeniosły się do przedszkolnego kina gdzie  na dużym ekranie obejrzały bajkę na dobranoc. Zmęczone, ale zadowolone starszaki zasnęły, jak niemowlaczki... i tak spały aż do 6.30. A po porannej toalecie i gimnastyce wszystkie dzieci za dzielnie przespaną noc otrzymały od pań dyplom wzorowego śpiocha za wielką odwagę, wspólną zabawę i dobry humor. Z pewnością nocka w przedszkolu zapadnie w pamięci wszystkich przedszkolaków i ich rodziców a nauczycielki są dumne  ze swoich wychowanków.  To była świetna zabawa!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć