Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
sobota, 10 czerwiec 2017 20:57

Teatr "KUBUŚ"

Sukces przedszkolaków na deskach Kieleckiego Teatru!!!

10 czerwca w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbył się finał I Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych pod hasłem "Uwaga! Dzieci na scenie!". Pierwsze kroki na deskach Teatru stawiały starszaki z Przedszkola Samorządowego w Suchedniowie, które zaprezentowały spektakl "Mała syrenka". Grupę przedszkolną przygotowały: Anna Dziób, Monika Kamionka, Małgorzata Naowak i Magdalena Biskup. Wspaniała gra aktorów, muzyka, scenografia, gra świateł i bajecznie kolorowe kostiumy przyciągnęły uwagę nie tylko małych widzów ale również profesjonalnego jury. Aplauz licznie zgromadzonej publiczności dowiódł, że debiut był bardzo udany. Po obejrzeniu 4 przedstawień w kategorii przedszkola jury przyznało nam I miejsce. To ogromny sukces! Jako Laureaci Przeglądu wystąpimy podczas Białej Nocy w ramach Święta Kielc.Dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc i zaangażowanie. Szczególne podziękowania składamy Panu Jankowi - konserwatorowi za wsparcie techniczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich już 23 czerwca do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" na magiczne przedstawienie "Mała syrenka" w wykonaniu naszych przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć