Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 29 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
poniedziałek, 26 czerwiec 2017 21:46

Święto Kielc i Mała syrenka

 Święto Kielc i występ Przedszkolaków z Suchedniowa

Już po raz kolejny starszaki z Przedszkola w Suchedniowie byli gośćmi Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Tym razem w ramach Święta Kielc i Białej Nocy zaprezentowali przedstawienie „Mała syrenka” jako zwycięzcy I Przeglądu Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych „Uwaga! Dzieci na scenie!”. Nasi artyści znów osiągnęli wielki sukces swoją grą aktorską, scenografią oraz tańcem i śpiewem. Zgromadzona publiczność, a wśród niej Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów – Cezary Błach, inspektor ds. oświaty – Beata Kaszuba oraz dyrektor przedszkola – Zofia Dulęba, byli dumni z naszych artystów. Za wspaniały spektakl aktorzy otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe. Również Pan Burmistrz docenił  pracę małych aktorów i wręczył dyplomy oraz pacynki. Dziękujemy dzieciakom za odwagę, spontaniczność i piękne chwile na deskach kieleckiego Teatru, a Rodzicom za mocne wsparcie, okazaną  pomoc oraz obecność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć