Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
środa, 05 lipiec 2017 23:12

Ognisko pożegnalne starszaków

Ognisko pożegnalne starszaków

Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie aby jeszcze raz w gronie swoich grup  biesiadować przy ogniskach. Tym razem zebraliśmy się przy Centrum Kształceniowo - Integracyjnym w Michniowie  oraz  Wiejskim Domu Kultury w Mostkach gdzie wszyscy smażyli kiełbaski i wspominali przedszkolne chwile. Energii do wspólnej zabawy nie zabrakło ani małym ani dużym, i na wszystkich buziach gościł słoneczny, szeroki uśmiech, zwłaszcza podczas zabaw tanecznych i ruchowych proponowanych przez rodziców i animatorów. Trochę ze smutkiem, trochę z rozżaleniem, ale bardzo wzruszeni  i pełni miłych  wspomnień żegnamy się z kochanymi starszakami  oraz wspaniałymi rodzicami. Dziękujemy!!!