Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
czwartek, 21 wrzesień 2017 19:06

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września był obchodzony Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zgromadziliśmy się w kolorowych koszulkach na sali gimnastycznej, aby wspólnie pobawić się przy muzyce. Kolejną niespodzianką był seans filmowy. Dzieciaki mogły choć przez chwilę poczuć się jak w kinie, ponieważ każdy częstował się pop cornem. Wszystkim dopisywał dobry humor, a uśmiech nie schodził im z twarzy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć