Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz
środa, 27 wrzesień 2017 17:46

Przedszkolak bezpieczny na drodze

Przedszkolak bezpieczny na drodze

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na przypomnienie i utrwalenie z dziećmi zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Policjanci z Komisariatu Policji w Suchedniowie - asp.Mariusz Kamiński i st.asp.Mariusz Gębski przypomnieli jak należy zachować się w rejonie przejść dla pieszych oraz jak bezpiecznie przez te  wyznaczone miejsca przechodzić. Przestrzegali również, iż zabronione jest wbieganie na przejście oraz wchodzenia na nie zza stojących pojazdów. Policjanci przypomnieli też, jak ważną rolę dla bezpieczeństwa pieszych odgrywają elementy odblaskowe. Zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Na podsumowanie przedszkolaki  obejrzały film edukacyjny utrwalajacy zasady z bezpieczeństwa na drodze. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały od policjantów odblaski. Serdecznie dziękujemy Funkcjonariuszom Policji za upominki i przekazanie ważnych zasad  dla uczestnika ruchu drogowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć