Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ingi, Darii, Sambora
niedziela, 01 październik 2017 20:13

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

29 września obchodziliśmy w grupie starszaków Dzień Chłopaka. W tym szczególnym dniu  nasi chłopcy czuli się jak prawdziwi królowie. Dziewczynki  przygotowały pyszny poczęstunek, złożyły chłopcom życzenia, zaśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły wspaniałe prezenty. To był dzień pełen uśmiechów i miłych niespodzianek. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomysłowość i  ufundowane upominki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć