Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz
środa, 04 październik 2017 19:47

Rodzice - Dzieciom gr.IV mama Laury W.

"Rodzice – Dzieciom"   

3 października starszaki z grupy IV gościły mamę Laury, która przyniosła "patyczaki".  Pani Monika opowiedziała dzieciom, jak należy opiekować się takimi zwierzątkami, co jedzą, czy są groźne, czy łagodne dla człowieka. Wyjaśniła nam również, skąd pochodzi nazwa "patyczaki". I rzeczywiście nazwa jest nieprzypadkowa, ponieważ w momencie zagrożenia patyczaki zastygają bez ruchu i przypominają patyki. Wszystkie dzieci miały okazję przyjrzeć się niecodziennym gościom oraz z uwagą wysłuchały opowiadań o ich hodowli. Żywa lekcja przyrody była dla nas cennym doświadczeniem.

Dziękujemy mamie Laury za poświęcony czas i za "patyczaki".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć