Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 26 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus
poniedziałek, 09 październik 2017 19:41

Pielgrzymka do Częstochowy

Pielgrzymka na Jasną Górę

Już dziesiąty raz, 4 października 2017 roku, nasze przedszkolaki uczestniczyły w XVII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodzin Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze. W tym roku nasze jasnogórskie spotkanie przeżywaliśmy pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Kulminacyjnym momentem była  uroczysta msza święta sprawowana pod przewodnictwem naszego duszpasterza Księdza Biskupa Henryka Tomasika.

Dziękujemy Mamom, Babciom  za uczestnictwo w naszej przedszkolnej pielgrzymce. Nasi mali pielgrzymi dzielnie się spisali. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć