Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata
poniedziałek, 16 październik 2017 21:06

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela w przedszkolu

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć - o tym,
jak żyć, co robić i jak postępować nauczyłem się
w przedszkolu”

Robert Fulghum

Dnia 13.10.2017 r. w Samorządowym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Suchedniowie odbyła się uroczystość  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystym nastroju wysłuchano wierszy, życzeń oraz piosenek w wykonaniu  dzieci adresowanych do nauczycieli, emerytowanych pracowników, personelu przedszkola oraz zaproszonych gości. Program artystyczny zaprezentowały dzieci z gr. III i VII  pod kierunkiem Grażyny Pawlik i Marty Miernik. Przedszkolaki za swój wspaniały występ zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim cukiereczkiem. Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor przedszkola, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Po zakończeniu akademii, dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły ukochanym paniom i  pracownikom kwiaty.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć