Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 26 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus
sobota, 21 październik 2017 17:26

Uczniowie SSP3 czytają przedszkolakom

Uczniowie SP3  czytają przedszkolakom

W dniu 19 października miłą niespodziankę  sprawili nam absolwenci przedszkola a dziś  już uczniowie  Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3. Odwiedzili nas członkowie Klubu Przyjaciół Książki z opiekunem panią Małgorzatą Rek oraz klasa Oa z wychowawczynią panią Ewą Bąk. Dzieci z klasy zerowej zaprezentowały pięciolatkom wiersze i piosenki o tematyce jesiennej, natomiast „Przyjaciele książki” przeczytali bajkę ludową Braci Grimm „O rybaku i złotej rybce”. Mali odbiorcy byli zachwyceni. Następnie odbył się pokaz taneczny duetu dziewcząt. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w zabawach muzyczno - ruchowych i przypomnieli sobie lata spędzone w przedszkolu. Młodsi koledzy z gr. IV zrewanżowali się i zaprosili uczniów na swoje przedstawienie pt.”W zoo”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć