Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 25 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz
niedziela, 22 październik 2017 18:49

Dzieci - dzieciom "W ZOO"

Teatr to jest widownia i scena "Dzieci - Dzieciom"

"Teatr to dla dziecka okazja wspaniałej zabawy. Tym wspanialsza, jeżeli efekty dziecięcej pracy można komuś pokazać".
Tak też było  w naszym przedszkolu. 20 października w ramach akcji "Dzieci - Dzieciom" starszaki z gr. IV przygotowały specjalnie dla swoich młodszych kolegów, rówieśników oraz absolwentów odwiedzajacych nas w w/w dniu przedstawienie pod tytułem "W ZOO". Podczas występu aktorzy pięknie recytowali wiersze wcielając się w role egzotycznych zwierząt i narratorów. Teatrzyk wzbogacony o wesołe piosenki tematycznie nawiązujące do treści oraz tańce zachwyciły publiczność. Po występie młodsi koledzy, pracownicy przedszkola oraz rodzice nagrodzili aktorów gromkimi oklaskami. Brawo starszaki!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć