Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 08 listopad 2017 20:07

Przygody Kogla i Mogla

Przygody Kogla i Mogla

Na początku tego tygodnia przedszkolaki wybrały się do SOK "KUŹNICA" na przedstawienie teatralne o tematyce ekologicznej w wykonaniu artystów teatru QUADRO pt. "Przygody Kogla i Mogla". Mogły poczuć namiastkę prawdziwego teatru. Przesłaniem przedstawienia było bezpieczeństwo w czasie wędrówek górskich i leśnych oraz konsekwencja zanieczyszczania środowiska przyrodniczego. Dzieci dowiedziały się czym jest GOPR, poznały numer alarmowy obowiązujący w górach oraz sposób wzywania pomocy. Wiedzą także, co należy zrobić, gdy zagubimy towarzyszy naszej wędrówki po lesie. Na zakończenie spośród publiczności zostały wybrane "małe krasnale", które pomogły Koglowi i Moglowi segregować śmieci. 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć