Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 08 listopad 2017 20:27

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

W dniu 7 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajek”. Dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Największą popularnością wśród dziewczynek cieszyła się postać Elzy z Krainy Lody oraz wszelkiego rodzaju księżniczki. Uwagę przykuły także: policjantka, Pocahontas oraz Myszki Micky. Chłopcy zaś upodobali sobie Strażaka Sama, Supermena, Spidermena, Batmana oraz innych super bohaterów. Nie zabrakło także Pszczółki Mai, Scoobego doo, konia, rycerza czy piratów. Niezwykłą kreatywnością wykazał się Grzesiu z V grupy, przebrany za Traktora Toma. Główna część zabawy odbyła się na sali gimnastycznej prowadzona przez dwóch krasnali: Wesołka i Śpioszka oraz Myszkę Micky. Każda z grup miała do wykonania określone zadania. Między innymi były to: pomoc Kopciuszkowi w oddzieleniu grochu od maku, nakarmienie wilka, pokonanie przeszkód w celu dotarcia do zamku i uwolnienie księżniczki. Pomiędzy zadaniami prowadzone były zabawy ruchowe. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tej zabawie. Spotkanie to sprawiło dzieciom bardzo wiele radości. Przedszkolaki były aktywne, otwarte i wesołe. Zabawa zakończyła się tańcami przy utworach bajkowych oraz wykonaniem pamiątkowego zdjęcia.
 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć