Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 09 listopad 2017 21:01

Sukces przedszkolaków

Sukces przedszkolaków w konkursie plastycznym

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej, w którym wzięło udział 5 naszych przedszkolaków mamy 2 laureatów. Iga Stefańska z gr.IV zdobyła 2 miejsce a Monika Szymczyk z gr.VII  zajęła 3 miejsce. Swoje piękne prace na temat "Rodzina zastępcza? - Warto!" wykonali również Gabrysia Detka, Maja Biesaga oraz Dawid Miernik. Wszyscy laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody i upominki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć