Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 19 listopad 2017 16:56

Wycieczka do biblioteki

Wycieczka do biblioteki

W piątek 17  listopada dzieci z grupy IV I VII wybrały się na wycieczkę do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchedniowie. Podczas wycieczki przedszkolaki poznały różne pomieszczenia biblioteki -  wypożyczalnie i czytelnie nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych oraz ich funkcje. Pan Darek zapoznał dzieci z zasadami korzystania ze zbiorów biblioteki oraz w jaki sposób można zostać czytelnikiem biblioteki. Wędrując między półkami Pani Ilona przypomniała starszakom jak należy zachować się w takim miejscu oraz  jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią. Celem wycieczki było poznanie pracy bibliotekarza, zachęcanie dzieci do korzystania z biblioteki oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Wiele radości sprawiła najmłodszym dziecięca czytelnia w której każdy znalazł sposób na spędzenie wolnego czasu. Po bardzo miłym spotkaniu do przedszkola wrócilismy wszyscy w dobrych humorach. Dziękujemy pracownikom biblioteki za mile spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć