Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 25 listopad 2017 22:07

Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W ostatni piątek pluszowe misie opanowały nasze suchedniowskie przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby wspólnie bawić się, świętować i uczyć.

24 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pomimo tego, że na półkach sklepów pokazują się coraz nowocześniejsze i coraz bardziej atrakcyjne zabawki, moda na misie wciąż trwa. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym, szarym, brązowym lub w innym kolorze pluszowym przyjacielem  –  misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy.

W tym uroczystym dniu każdego przychodzącego w holu witały wesołe piosenki o misiach. W godzinach przedpołudniowych przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie Misiolandii. Zaprezentowały swoje Przytulanki, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach i rymowankach, rozwiązywały zagadki i łamigłówki. A na zakończenie zostały obdarowane słodkim „małym co nieco”. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć