Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 09 grudzień 2017 19:37

Św.Mikołaj i Teatr Rodzica

Św.Mikołaj i Teatr Rodzica w przedszkolu

6 grudnia to dzień, na który najmłodsi czekają z niecierpliwością. Tego dnia już od samego rana Św.Mikołaj przy głośnym dźwięku dzwonka, z uśmiechem i koszem słodkości witał wszystkich w towarzystwie Śnieżynki. Pojawił się też gość specjalny Cezary Błach burmistrz Suchedniowa oraz Małgorzata Styczeń przewodnicząca Rady Miejskiej, aby obdarować dzieci cukierkami. Tuż po śniadaniu wszystkie grupy przedszkolaków czekała kolejna niespodzianka. Sala gimnastyczna zamieniła się w arenę cyrkową na której swoje zdolności prezentowali rodzice naszych pociech. Wszystkich gości powitał dyrektor cyrku w towarzystwie asystentki. Rodzice zaprezentowali wspaniałe show stworzone w magicznej konwencji "czarnego teatru". Był pokaz żonglerki i akrobacje. Zabawy Klaunów spowodowały u wszystkich salwę śmiechu. Niesamowite wrażenie zrobił magik, któy potrafił wyczarować  nie tylko królika, ale przy czarodziejskiej różdżce pojawiały się kolorowe chusteczki, itp. Nie zabrakło tresowanych  i tańczących zwierząt. Przedstawienie cyrkowe  w formie czarnego  teatru zaczarowało publiczność. Wszystkim dzieciom, jak i dorosłym występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. A na zakończenie magik wykonał jeszcze jedną sztuczkę - wyczarował dla wszystkich Św. Mikołaja. Przedszkolaki z radością przyjęły Mikołaja i zaprosiły do swoich sal, gdzie zaprezentowały wiersze i piosenki okolicznościowe. Warto wspomnieć, że pojawił się też Św. Mikołaj w tradycyjnym stroju biskupa. Każde dziecko zostało obdarowane prezentami. Na każdej buzi widać było szczęście ze spotkania ze Św. Mikołajem. Później był czas na oglądanie prezentów i dzielenie się wrażeniami z wizyty gościa. A Mikołaj obiecał, że za rok znów nas odwiedzi...

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Mikołajki

Grupa II

Grupa IV i VII

Grupa V

Grupa III i VI