Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 12 grudzień 2017 18:10

Rodzice Dzieciom - mama Laury

Wyginam śmiało ciało z mamą Laurki

W minionym tygodniu zajęcia gimnastyczne w grupie V poprowadziła mama Laurki. Pani Ilona na co dzień prowadzi zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci i dorosłych. Dlatego też z ogromną radością przyjęła propozycję poprowadzenia zajęć w przedszkolu swojej córeczki. Była to zumba, w której dzieci wzięły udział bardzo chętnie. Dzielnie dotrzymywały kroku i naśladowały figury oraz kroki układu tanecznego, chociaż momentami nie było to łatwe. W ramach odpoczynku po wyczerpujących ćwiczeniach przy muzyce Pani Ilona pokazała zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, które pozwolą, aby rozwój fizyczno - ruchowy dziecka przebiegał prawidłowo. 

Dziękujemy bardzo Pani Ilonie za poświęcony nam czas i życzymy wielu sukcesów oraz takich dzielnych grup ćwiczeniowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć