Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 14 grudzień 2017 18:50

Świąteczne pierniczki

Świąteczne pierniczki w grupie V

Wielkimi krokami zbliżają się najbardziej rodzinne święta w roku. Boże Narodzenie - czas magiczny, czas, w którym "radość wita wszystkich", w "którym gasną wszystkie spory". To czas pachnący choinką, aromatem makowca i zupy grzybowej. W przedszkolu już od kilku dni każdemu zaczyna udzielać się świąteczna atmosfera. Dlatego też dzieci w grupie V postanowiły urządzić warsztaty kulinarne z udziałem mamy Mai. Przy pomocy Pani Ani robiły pierniczki, które później samodzielnie dekorowały. Miały mnóstwo uciechy podczas wyrabiania, wałkowania oraz wykrawania ciasteczek. W całym przedszkolu unosił się aromat korzennych ciasteczek, które każdy zabrał do swojego domu.

Dziękujemy Pani Ani za czas spędzony z nami oraz pomoc w realizacji tematyki naszych zajęć.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć