Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 14 grudzień 2017 22:06

Wycieczka do Nadleśnictwa

Wycieczka do Nadleśnictwa Suchedniów

W dniu 13.12.2017r. dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola  wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Suchedniów, która miała charakter poznawczy i edukacyjny. W ramach współpracy z rodzicami, tata Igi Pan Karol Stefański - zapoznał dzieci z siedzibą Nadleśnictwa oraz osobami tam pracującymi. Dodatkowo dzieci obejrzały zdjęcia zwierząt, ptaków i roślin chronionych w Polsce oraz ekspozycję leśną (różne gatunki drzew, dary lasu). A w sali konferencyjnej wysłuchały pogadanki na temat dokarmiania ptaków w okresie jesienno – zimowym, a także obejrzały film edukacyjny „Leśna wycieczka", utrwalający zasady właściwego zachowania się  w lesie oraz ochrony przyrody. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodkości oraz kolorowanki "Zwierzęta naszych lasów”.

Serdecznie dziękujemy Panu Karolowi za miłe przyjęcie i ciekawą lekcję przyrody.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć