Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 21 grudzień 2017 22:21

Warsztaty świąteczne z rodzicami

Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami

18 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rodzice oraz dzieci z grupy IV wzięli udział w świątecznych warsztatach plastycznych. Jednym z celów tych warsztatów było wywołanie radości z powodu zbliżających się świąt oraz uczestnictwo bliskich we wspólnej pracy i zabawie. Zadaniem każdej rodziny było wykonanie świątecznych ozdób. W rodzinnej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, powstawały radosne aniołki i kolorowe choinki. Podczas tworzenia prac, rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą. Następnie przy dźwiękach świątecznej piosenki poznaliśmy sposób na przyjemne posprzątanie mieszkania. Nasze warsztaty zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wzięli udział w warsztatach, a tym samym sprawili swoim dzieciom wiele radości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć