Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
środa, 27 grudzień 2017 12:18

Konkurs świąteczny

Konkurs świąteczny

W konkursie bożonarodzeniowym pn. "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie - Nowy Rok" organizowanym przez Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica" w Suchedniowie wzięło udział wielu przedszkolaków z naszego przedszkola. 16 grudnia na zorganizowanym Kiermaszu Świątecznym komisja podała jego zwyciężców.

Miło nam poinformować, iż I miejsce zdobyła Kaja Domrzalska z oddziału II. Natomiast wyróżniono: Marysię Pedryc z tego samego oddziału oraz Pawła Grudniewskiego z oddziału VI. 

Oprócz wymienionych dzieci w tym samym konkursie wzięły udział również dzieci z innych oddziałów - IV (Dawid M., Ala K., Iga S.) , V (Sandra Z. i Hania R.), i VII (Monika Sz., Maja B., Agatka K., Natalka P.), które pod opieką swoich wychowawczyń z ogromną starannością wykonywały kartki świąteczne przeróżnymi technikami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć