Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 03 styczeń 2018 20:34

Konkurs "Gwiazdka dla ptaka"

Konkurs "Gwiazdka dla ptaka" rozstrzygnięty!!!Gwiazdka dla ptaka20171105 164355

Miło jest nam poinformować, że w gronie 30 grup przedszkolnych z terenu woj. świętokrzyskiego wszystkie grupy starszaków z naszej placówki zakwalifikowały sie do udziału w konkursie "Gwiazdka dla ptaka" organizowanym przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach oraz Wolontariat Pracowniczy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego. Zadaniem każdej grupy było wykonanie plakatu promującego akcję pomocy ptakom zimą oraz zebranie jak największej ilości karmy, która trafiła do Ośrodka Pomocy Dzikim Zwierzętom "Ptasi Azyl" w Ostrowie. Różnorodność oraz pomysłowość nadesłanych prac plastycznych, a także wkład przedszkolaków włożony w przygotowanie plakatu, skłonił Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach do przyznania dodatkowych nagród dla 7 grup. Jesteśmy dumni, ponieważ wyróżnienie otrzymały również dzieci z grupy IV. A w nagrodę otrzymają bilety wstępu do Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni lub Regionalnego Centrum Naukowo - Technologicznego w Podzamczu Chęcińskim. Z niecierpliwością czekamy na nagrody. Każda palcówka otrzyma także karmnik, a wszystkie 5-latki wezmą udział w warsztatach przyrodniczych prowadzonych przez pracowników Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach. Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji i pomoc w zbieraniu karmy dla Ośrodka „Ptasi Azyl”.

Wyniki konkursu