Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 25 styczeń 2018 17:21

Dzień Babci i Dziadka

Z wdzięczności dla Dziadków

,,Kocham mocno Babcię, Dziadka to nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, by sto latek jeszcze żyli” -  Takie życzenia usłyszały wszystkie babcie i dziadkowie, którzy przybyli w dniach 22 i 23 stycznia do naszego przedszkola na uroczystość z okazji swojego święta. Tego dnia dzieci z najstarszych grup III, IV, VII zaprezentowały jasełka pt. ,,Śpij maluśki”, piękną opowieść o narodzeniu Pana Jezusa przeplataną polskimi kolędami.

Po części oficjalnej nasi kochani Goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci również, pod kierunkiem swoich pań, przygotowały dla nich specjalny program artystyczny - piosenki, wiersze, tańce oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W tych dniach nie brakowało uśmiechu, radości, wzruszenia, a także dumy, rozpierającej dziadków oglądających umiejętności swoich wnucząt. Niejednemu łezka zakręciła się w oku.

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  gr.III

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. I, V, VI

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. II

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. VII

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. IV