Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 06 luty 2018 21:46

Bezpieczne ferie - policjant

"Bezpieczne ferie"- spotkanie z policjantem

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu. Dbając o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, w piątek 2 lutego 2018 r.  przybyli do przedszkola zaproszeni goście z Komisariatu Policji w Suchedniowie: nasz dzielnicowy mł. asp. Mariusz Kamiński oraz st. asp. Mariusz Gębski. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Pan policjant przedstawił prezentację multimedialną, która zawierała kodeks bezpiecznych zabaw i zachowań dzieci w czasie przebywania na świeżym powietrzu zimową porą. Omówił zagrożenia oraz sposoby ich unikania, szczególnie, jeśli chodzi o zabawy w pobliżu drogi oraz wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne. Zwrócił uwagę najmłodszych, aby do zjeżdżania i ślizgania wybierali tylko miejsca do tego przeznaczone, usytuowane z dala od ulicy.Poinformował również dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Pan Policjant przypomniał dzieciom również o prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię oraz o konieczności noszenia przez dzieci odblasków.

Kończąc wspólne spotkanie, dzieci podziękowały panom policjantom za przybycie do przedszkola i obiecały że będą stosować się do wyżej wymienionych zasad.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć