Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 09 luty 2018 20:34

bal karnawałowy

Bal Karnawałowy

1 lutego odbył się w przedszkolu bal pod hasłem „Na Dzikim Zachodzie”. Sala gimnastyczna zmieniła się w tym dniu w krainę z westernu. Pośród zielonych kaktusów, bizonów, indan i kowbojów przedszkolaki w kolorowych strojach rozpoczęły zabawę.

Jak co roku do tańca muzykę grała i śpiewała zaprzyjaźniona z naszym przedszkolem pani Małogorzata Bialik. Dziecięce rytmy porwały wszystkich do zabawy. Na początku każda grupa zaprezentowała swoje stroje. Nie zabrakło indian, kowbojów, były również królewny, motylki i inne ciekawe postacie. Kolorowe koła wirowały na sali, tworzono pociągi, węże, były zabawy i konkursy. Dzieci mogły zmierzyć się w „wyścigach konnych”, nawijaniu sznurka z podkową na rurkę, rzucaniu do celu kapeluszem czy zjadaniu na czas nitki makaronu, rodzice siłowali się w przeciąganiu liny. Wszystkim dopisywały humory, a sam bal był udany.

Dziękujemy pani Małgosi za wspaniałą oprawę muzyczną.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. I, II, V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. III, IV, VI, VII