Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 16 marzec 2018 19:37

Wszystko rośnie - gr.IV

Pierwsze zieleninki sadzimy do skrzynki

Realizujac tematykę tygodnia "Wszystko rośnie" w grupie IV rozmawialiśmy o roślinach, kwiatach, które pojawiają się w przedwiośniu oraz co jest potrzebne roślinom do ich wzrostu. Ciekawi świata, sami chcemy doświadczać, badać i stawiać wnioski, dlatego postanowiliśmy założyć hodowlę warzyw i ziół. Zasadziliśmy fasolę, cebulę i pietruszkę. A także zasialiśmy bazylię, rzeżuchę, owies i żyto. Zabawa w małych ogrodników sprawiła dzieciom ogromną frajdę i codziennie dostarcza cennych informacji z życia roślin. Teraz na bieżąco możemy obserwować wzrost i dbać o to, aby roślnki były podlane. Już nie możemy doczekać  się  wspólnego zdrowego posiłku, do którego przygotowania wykorzystamy naszą hodowlę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć