Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 22 marzec 2018 21:34

Witaj Wiosno

Przedszkolaki witają wiosnę

Jak co roku pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu powitaliśmy zgodnie z tradycją. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. "Wiosna tuż, tuż" w wykonaniu dzieci z grup IV i VI. Zapoznały się ze zwiastunami wiosennymi: bocianem, żabką, skowronkiem, kwiatami. Wspólnie bawiliśmy się przy wesołych piosenkach wiosennych. Rozwiązywaliśmy zagadki o tematyce wiosennej.  Bez żalu pożegnaliśmy zimową pannę - Marzannę, a gromkimi brawami powitaliśmy zieloną Wiosenkę, która przybyła do nas w zielonej długiej sukni, rozweselając cały świat kolorowymi kwiatami. Wszyscy też mamy nadzieję oraz liczymy na to, że wiosna zagości już u nas na dobre. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć