Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 25 marzec 2018 19:50

Dzieci Dzieciom

Przedstawienie „Zabawne misie”

W dniu 23 marca w ramach akcji ,,Dzieci – Dzieciom” starszaki z grupy III i VII przygotowały przedstawienie pod tytułem ,,Zabawne misie” dla młodszych kolegów i koleżanek z naszego przedszkola. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w różne role: misia, wiewiórki, chomika, myszki, mamy oraz narratora. Wykazały się wspaniałą grą aktorską oraz dużym talentem. Mimo tremy przed tak wielką publicznością nasi mali aktorzy spisali się doskonale. Układ taneczny w rytmie znanej piosenki ,,Gummy Bear” wykonany przez dzieci na zakończenie przedstawienia podobał się publiczności tak bardzo, że zostali poproszenio „bis”.Dzieci z ogromną radością spełniły życzenia widowni.

Na zakończenie nie zabrakło gromkich braw od dzieci, którymi wyraziły podziękowania za przygotowaną dla nich bajkę.

 

Zaprszamy do obejrenia galerii zdjęć