Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 05 kwiecień 2018 21:47

Konkurs wielkanocny

Rozstrzygnięto wielkanocny konkurs plastyczny

020180327 072828

W konkursie wielkanocnym pt. „Palma Wielkanocna w sztuce ludowej” organizowanym przez Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica" w Suchedniowie wzięło udział 2 przedszkolaków z naszego przedszkola. Miło nam poinformować, że I miejsce zdobyła Alicja Kabała z oddziału IV. Natomiast wyróżnienie otrzymała Iga Stefańska z tego samego oddziału. Jury dokonując oceny, zwracało szczególną uwagę na samodzielność  i autentyczność prac konkursowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas XX Suchedniowskiej Wiosny Teatralnej "MASKArada 2018" w dniu 27 kwietnia 2018 r.