Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 10 kwiecień 2018 21:30

Wycieczka do Piekarni

Wycieczka do Piekarni

W ramach akcji „Rodzice – Dzieciom” oraz na zaproszenie Pana Huberta Lasoty - taty Mai starszaki wybrały się na wycieczkę do Piekarni „Jedynka”. Na początku dzieci zapoznały się z pracą piekarza oraz poszczególnymi etapami wypieku chleba i drogą, jaką pokonuje zanim kupimy go w sklepie. Następnie poznały piece i urządzenia, które są pomocne w pracy piekarza. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani słodziutkimi oponkami, za co bardzo dziękujemy. Były pyszne.
Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom piekarni „Jedynka” za okazaną gościnność i miłą atmosferę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć