Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 11 kwiecień 2018 20:05

poznajemy pracę ogrodnika

Poznajemy pracę ogrodnika

Od kilku dni gości u nas piekna wiosna, która wręcz zaprasza do spacerów i wycieczek. I właśnie na taką pieszą wyprawę w poniedziałkowe przedpołudnie wybrały się przedszkolaki z oddziałów V i VII wraz ze swoimi paniami. Celem ich wyprawy były suchedniowskie Ogródki Działkowe "Kamionka". Dzięki uprzejmości prezesa pana Sebastiana Gbiorczyka oraz działkowiczów, a w szczególności pani Jadwigi Michty i Teresy Kuszewskiej mogliśmy poznać specyfikę pracy w ogrodzie, niezbędne narzędzia, rośliny, kwiaty, a nawet hodowane na działce różne odmiany gołębi. Przekonaliśmy się się, jaki to może być wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego, a także na odprężenie po ciężkim tygodniu innych zajęć.

Serdecznie dziękujemy paniom za poświęcony nam czas oraz możliwość realizacji naszych zajęć dydaktycznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć