Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
wtorek, 24 kwiecień 2018 16:22

Z wizytą w bibliotece

Przedszkolaki w bibliotece

23 kwietnia przypada Miedzynarodowy Dzień Książki. Jest to coroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa. Tego dnia przedszkolaki z grupy V warz ze swoją panią wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Suchedniowie. Jak zawsze zostaliśmy mile przyjęci. Pan Darek zapoznał maluchy z procedurą zapisywania do biblioteki, pokazał jak wygląda karta zarówno karta czytelnika, jak i karta książki, zaś pani Ilona zaciekawiła czytaniem opowiadania o marzeniach pewnej mrówki. Dzieci zapoznały się z pracą bibliotekarza. Wiedzą, gdzie znajduje się dział przeznaczony dla najmłodszych czytelników. Na zakończenie naszej wizyty miały troszkę czasu wolnego na samodzielną zabawę oraz gry, układanie puzzli oraz oglądanie książek zgromadzonych w czytelni. 
Dziękujemy pracownikom biblioteki publicznej za miłe przyjęcie, a jednocześnie pomoc w realizacji naszych zajęć dydaktycznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć