Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 02 maj 2018 23:05

Warsztaty ekologiczne z fundacją Vive Serce

Dbamy o świat od najmłodszych lat

Dzięki inicjatywie Pani Magdaleny Kabała, a prywatnie mamie Ali i Wiktora z grupy IV, pięciolatki z oddziału  III, IV i VII wzięły udział w warsztatach ekologicznych w ramach projektu pt. „Dbam od świat od najmłodszych lat”. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Vive Serce Dzieciom oraz Grupa Mac S.A. Na początku przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Jaś Wiadomy zmienia świat”, które przeczytała Pani Magda. Następnie Pani Edyta Kraska z Grupy Mac Edukacja poprowadziła pogadankę z dziećmi na temat zachowań ekologicznych i możliwości odzyskiwania odpadów. Dzieci utrwaliły wiedzę na temat segregacji i recyklingu. Starszaki aktywnie włączyły się do zabaw rozróżniając poszczególne materiały odpadów i segregując do odpowiednich pojemników. Na zakończenie Pani Prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom – Grażyna Jarosz nagrodziła wszystkich brawami oraz wręczyła dyplomy i zestawy odblaskowe. Takie spotkania przypominają wszystkim, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne. aby było czyste i zdrowe.
Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie za zaangażowanie i zaproszenie gości do naszego przedszkola oraz umożliwienie starszakom udziału w ciekawych zajęciach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć