Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 11 maj 2018 21:24

Dzieci Dzieciom

„Stoi na stacji lokomotywa…”

W ramach akcji „Dzieci-Dzieciom” średniaki z grupy II w dniu 27.04.2018 przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów z przedszkola barwną i wesołą inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa”.

Dzieci wspaniale wcieliły się w rolę aktorów. Jak w prawdziwym teatrze widownia podziwiała scenografię, ciekawe rekwizyty i efekty dźwiękowe. Na chwilę nasza sala gimnastyczna zamieniła się w stację kolejową. Byli podróżni oczekujący na pociąg, zawiadowca stacji oraz lokomotywa z wagonami. Występ zakończył się wspólną zabawą przy muzyce w „pociągi”.

Miło spędzony czas dostarczył wszystkim wiele pozytywnych wrażeń.
Średniaki bardzo dziękują pani Marzence Wikło za wykonanie rekwizytów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć