Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
piątek, 11 maj 2018 21:27

Przedszkolaki u strażaków

Przedszkolaki z wizytą u strażaków

We wtorek, 8 maja suchedniowscy strażacy z OSP mieli niespodziewanych gości. Dzięki uprzejmości komendanta oraz strażaków służących w naszej straży, remizę odwiedziły przedszkolaki. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci niejednego malucha. Dzieci miały możliwość nie tylko przyjrzenia się z bliska wozom strażackim, ale również mogły wejść do środka, jak również przymierzyć hełm strażacki. Strażacy opowiadali o wyposażeniu aut, pokazywali węże, prądnice, strój strażacki oraz opowiadali o swoich akcjach gaśniczych. Każdy przedszkolak mógł osobiście lać wodę z prądownicy. 
Niesamowite wrażenie na gościach sprawiły sygnały dźwiękowe włączone w samochodach strażackich. Dzięki temu spotkaniu, niejeden maluch zapowiedział, że jak tylko dorośnie, to chciałby zostać strażakiem.

Dziękujemy naszym strażakom za możliwość poznania ich pracy oraz sprzętu, na którym pracują w akcjach oraz za miłe przyjęcie naszych podopiecznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć