Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
czwartek, 24 maj 2018 21:18

wystawa zwierząt egzotycznych

                  
Wystawa zwierząt egzotycznych

We wtorek 22 maja przedszkolaki wybrały się do Suchedniowskiego Ośrodka Kultury "KUŹNICA" na wystawę zwierząt egzotycznych. Podczas spotkania pojawili się ciekawi goście - żółwie, wielobarwne jaszczurki oraz węże z lubelskiego egzotarium. Wszyscy z zaciekawieniem obserwowali niecodzienne okazy i z przejęciem słuchali ciekawostek o ich życiu, upodobaniach, zwyczajach oraz o właściwej ich pielęgnacji i o warunkach, w jakich powinny być trzymane zwierzęta egzotyczne. Każde dziecko mogło z bliska zobaczyć, jak wygląda każde z prezentowanych zwierząt. Pod zcujnym okiem prowadzących miały możliwość dotknięcia kilku okazów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć