Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
niedziela, 10 czerwiec 2018 15:57

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny             

26 maja oraz 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu oraz w naszym przedszkolu. Wszyscy doskonale wiemy z jakim świętem kojarzą się nam te dwie daty: Dniem Mamy i  Taty. My postanowiliśmy te dwa wspaniałe i wyjątkowe święta połączyć w jedną wspólną uroczystość „Dzień Rodziny” . Na uroczystość zaprosiliśmy Rodziców do SOK „Kuźnica”, gdzie na początku mogli obejrzeć przedstawienie w wykonaniu starszaków „Jedz kapustę i brokuły to wyrosną ci muskuły”, które swoją premierę miało podczas Suchedniowskiej Wiosny Teatralnej. Następnie zaprezentowały się przedszkolacy z poszczególnych grup. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki okolicznościowe. Wiele wzruszeń i radości przyniosły tańce przedszkolaków przygotowane specjalnie na tę uroczystość. Spotkania zakończono odśpiewaniem tradycyjnego „Sto lat”. Po występach dzieci wręczyły rodzicom przygotowane upominki. Przedszkolacy pięknie okazali miłość swoim Rodzicom, bo przecież dla nich Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.IV, V, VI, VII