Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 11 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Filip, Leon, Marek
niedziela, 10 czerwiec 2018 16:03

Moja miejscowość - konkurs plastyczny

Moja miejscowość 

W maju w naszym przedszkolu ogłoszono konkurs plastyczny pt. „Moja miejscowość”. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie charakterystycznych miejsc w swojej miejscowości. Przeważały prace przedstawiające zalew w Suchedniowie. Pozostałe prace ukazywały: Kościół w Suchedniowie, nasze przedszkole, Mauzoleum w Michniowie, Pomnik orła przy zalewie w Suchedniowie, Bank oraz dworek przy ul. Bodzentyńskiej. Dobór techniki był dowolny. Pojawiły się prace wykonane kredkami, ołówkiem, farbami, z wykorzystaniem bibuły oraz wydzieranki z papieru kolorowego. 

W konkursie udział wzięło 12 osób. Byli to: Maja Biesaga, Monika Szymczyk, Zuzia Babiarz, Alicja Kabała, Julia Rębak, Natalia Pajek, Julia Kamińska, Marysia Winkler, Agata Kierkuś, Wiktor Kabała oraz Nikola Kowalik. Wszystkie prace były wspaniałe, starannie wykonane więc wybór był bardzo trudny. Jury w składzie: Pani Dyrektor, Pani Magdalena Biskup, Pani Anna Pająk oraz Pani Danuta Jędrzejczyk- Piwowar postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników oraz przyznać dwa wyróżnienia dla Agatki Kierkuś i Julii Kamińskiej. Przyznano też nagrodę specjalną dla Nikoli Kowalik i jej mamy Beaty. 8 czerwca na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, którym towarzyszyły wielkie brawa. Wszystkie prace konkursowe można oglądać na wystawie na holu przy wejściu do przedszkola.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć