Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 23:29

Nocka w przedszkolu

 Nocka w przedszkolu

Spędzenie nocy w przedszkolu przez dzieci z najstarszych grup stało się już naszą tradycją. Dla wielu z nich był to sprawdzian z samodzielności i odwagi. Naszą przedszkolną nockę rozpoczęliśmy o godz. 19.00. Dzieci z wielką radością w towarzystwie swoich rodziców przyniosły karimaty, koce, przytulanki, latarki, poduszeczki pod główeczki oraz dobry humor, który nie opuszczał dzieci do samego końca. Naszą wspólną zabawę rozpoczęliśmy od złożenia przysięgi, następnie przyszedł czas na pokaz mody pidżamowej oraz zabawy muzyczne te najnowsze w rytmie disco oraz te z młodszych lat przedszkolnych. Nie zabrakło konkurencji sportowych, gdzie głównym rekwizytem były poduszki. Dzieci cały czas z niecierpliwością czekały na możliwość zapalenia latarek i zabaw w podchody. Odważni i zaciekawieni kroczyli ciemnymi korytarzami przedszkola, rozwiązując zagadki i szukając magicznego skarbu. Udało się!! Przed snem odbył się seans filmowy bajek z dzieciństwa naszych rodziców. Zmęczone, ale zadowolone starszaki zasnęły, jak niemowlaczki …i tak spały aż do 6.00 rano. Nasze ranne ptaszki powitały nowy dzień z humorem i uśmiechem na twarzach. Wszystkie dzieci za dzielnie przespaną noc otrzymały od pań „Dyplom wzorowego śpiocha” oraz order magicznej gwiazdki, która przypomni chwile spędzone podczas nocki.
Serdeczne podziękowania i miłe słowa należą się dyrekcji Zofii Dulęba oraz gronu pedagogicznemu za wsparcie i wspólną zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć