Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
sobota, 16 czerwiec 2018 19:28

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

Zbliża się okres wakacji, dlatego w dniu 14 czerwca  dla dzieci z naszego przedszkola odbyło się spotkanie z funkcjonariuszkami policji pt. ,,Bezpieczne wakacje”. Panowie policjanci z Komisariatu Policji w Suchedniowie wygłosili prelekcje na temat bezpiecznych zachowań dzieci w różnych sytuacjach w okresie wakacji. Przedstawiono zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, rozważnego korzystania z kąpielisk oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób. Ważnym elementem spotkania było przypomnienie numerów alarmowych. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały za dobre rady oraz współpracę z naszym przedszkolem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć