Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 17 czerwiec 2018 11:35

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

Wycieczka starszaków do Magicznych Ogrodów 

W dniu 13 czerwca dzieci z grupy III, IV i VII wraz z rodzicami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów, stworzonych w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów dzieciaki wraz z rodzicami odkrywały bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty, w świat których wprowadzili wszystkich przewodnicy. Po przekroczeniu bram wszyscy staliśmy się częścią baśniowego świata, pełnego zabawy i radości. Naszą wędrówkę po Magicznych Ogrodach rozpoczęliśmy od wejścia na zamek ze zjeżdżalnią, oraz od rozgrzewki. Następnie udaliśmy się w stronę Drzewa Skrzata. Tam mogliśmy usłyszeć „chrapanie” śpiącego drzewa. Zobaczyliśmy również olbrzymie marchewki, które „wyrosły” na Polu Marchewkowym. Kiedy dotarliśmy do Kwiatowej Doliny, mogliśmy przejechać się kolejką. A w Wodnym Świecie samodzielnie płynęliśmy tratwą . Odwiedziliśmy także Krasnoludzki Gród, gdzie czekało na nas równie dużo atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami zjeżdżały na ogromnej zjeżdżalni, kręciły się na karuzelach. Na końcu naszej wędrówki czekało na nas Mroczysko, ale tylko nieliczni odważyli się do niego wejść i zobaczyć smoka.   Te i inne atrakcje sprawiły, że dzieci oraz ich rodzice świetnie się bawili, a wycieczka należała do  udanych wypraw przedszkolaków do tajemniczej krainy zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć