Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
środa, 20 czerwiec 2018 23:01

Domowe zwierzątko w przedszkolu

Domowe zwierzątko w przedszkolu

W poniedziałek już od samego rana w sali starszaków było wielkie poruszenie, bo mama Mai przyniosła do przedszkola zwierzątko domowe – świnkę morską. Zainteresowanie małych przyrodników było ogromne. Każdy chciał z bliska obejrzeć, pogłaskać świnkę Pepa, bo tak miała na imię. Przedszkolacy dowiedzieli się, w jaki sposób należy opiekować się takim małym futrzakiem, czym się żywi, jakie ma zwyczaje oraz poznały sposoby pielęgnacji. Największą radość sprawiło wszystkim głaskanie i trzymanie na swoich rękach.  Bardzo dziękujemy Pani Renacie L. za ciekawą lekcję z domowym zwierzątkiem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć