Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 25 czerwiec 2018 22:11

Fundacja Orange

Wolontariusze Fundacji Orange pomagają przedszkolakom

Wśród nas jest wielu ludzi wrażliwych społecznie, którzy chętnie i bezinteresownie potrafią pomagać i dzielić się dobrą energią z innymi – to wolontariusze. Nasze Przedszkole już po raz kolejny miało okazję spotkać się właśnie z takimi osobami. W ubiegłym tygodniu, tj. 20 czerwca zawitała do nas ponad 60 osobowa grupa wolontariuszy Fundacji Orange. Dzięki bezinteresownej pracy tak licznej ekipy został pomalowany murek pod ogrodzeniem, wymieniony piasek w piaskownicy, pomalowano też 2 pomieszczenia znajdujące się przy wejściach ewakuacyjnych. Liczna damska grupa wolontariuszy zajęła się pielęgnacją zieleni oraz czyszczeniem kostki. Wszyscy wolontariusze z uśmiechem i wielkim zaangażowaniem wypełniali powierzone im zadania. Fundacja  Orange przekazała również środki pieniężne na  zakup kącika kuchennego do jednej z sal. W podziękowaniu za wspaniałą inicjatywę starszaki wystąpiły z krótkim programem artystycznym prezentując wesołe tańce oraz śpiewając piosenkę ułożoną specjalnie na tę okazję. Cała społeczność Przedszkola Samorządowego w Suchedniowie dziękuje wszystkim wolontariuszom za przeprowadzenie akcji i zaangażowanie. Słowa podziękowania kierujemy również do osób które pomogły przygotować odpowiednie narzędzia, sprzęt i słodki poczęstunek. A naszemu Panu konserwatorowi - Marcinowi za prawidłowy nadzór i organizację prac.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć