Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 25 czerwiec 2018 22:19

Zakończenie roku

Pożegnanie przedszkola
 
,,Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat…” (Robert Fulghum).

 

Dnia 21 czerwca 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania starszaków, na którą zostali zaproszeni goście: inspektor ds. edukacji Pani Beata Kaszuba, emerytowani pracownicy przedszkola oraz rodzice. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Mimo smutku, że to już pożegnanie, dzieci zaprezentowały się wspaniale recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc walca. Występ przedszkolaków przyjęty był jak zwykle z podziwem przez licznie przybyłych rodziców. Absolwenci przedszkola zostali serdecznie pożegnani przez swoich młodszych kolegów, którzy życzyli im wierszem sukcesów w nauce i aby wspominali miło czas spędzony w przedszkolu. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i grupy. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor Zofia Dulęba.   

W dalszej części uroczystości odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor Zofii Dulęby, a także nauczycieli: Pani G. Pawlik, M. Nowak oraz pracowników przedszkola J. Włodarczyk, A. Tokarczyk i P. Miernika, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę. Dzieci, absolwenci oraz grono pedagogiczne z tej okazji przygotowały małą niespodziankę w postaci krótkiego występu artystycznego, podczas którego  recytowały wiersze, śpiewały oraz tańczyły. Po występie przyszedł czas na podziękowania oraz życzenia dla Pani Dyrektor.                                                                          

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie dni spędzone z nami i życzymy wiele radości na emeryturze !!!

Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci wraz z rodzicami udały się do swoich sal, gdzie z rąk wychowawczyń otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki w postaci książek. Po czym pożegnały panie, sale przedszkolne i rozpoczęły zasłużone wakacje. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim pozostałym przedszkolakom wspaniałych, bezpiecznych, pełnych słońca i radości wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć